czwartek, 14 marca 2013

Niezwykły człowiek, który zawierzył Bogu :)

Jeśli nie wierzysz w swoje możliwości... jeśli myślisz, że jest Ci w życiu trudno... jeśli wydaje Ci się, że istnieją ograniczenia których nie jesteś w stanie pokonać... jeśli brakuje Ci motywacji by wstać i ruszyć z miejsca... by podążać w stronę swoich marzeń... CZŁOWIEK NIEZWYKŁY... Nick Vujicic !

3 komentarze:

 1. Kiedy kilka lat temu zetknęłam się z tą postacią patrzyłam dość specyficznie na otaczający mnie świat... Uważałam,że Nick robi tyle cudownych rzeczy, bo nie ma wyjścia, a ja po co mam się trudzić i tak jestem do niczego. Dziś patrzę inaczej.... A Nick wiele mnie nauczył. Świetna postać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pokazuje,że nie mozna sie poddawać.

   Usuń
 2. Ja również po raz pierwszy usłyszałam o Nicku kilka lat temu :) Wróciłam "do niego" ostatnio bo z perspektywy czas zupełnie inaczej patrzę dziś na to kim jest i co daje światu... Jest nie tylko niesamowitym przykładem pokonywania barier, które dla większości wydają się nie do pokonania...ale przede wszystkim wspaniałym przykładem na to,jak oddając swoje życie Bogu możemy żyć szczęśliwie , bez względu na to z jakimi trudnościami przychodzi nam się zmierzyć. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń