poniedziałek, 19 marca 2012

Warto zobaczyć ...

Moi Drodzy zachęcam Was do kupienia ( jeszcze tylko dziś i jutro !) Gazety Polskiej z niezwykłym dodatkiem... Mi jeszcze nie udało się jej kupić, ale będę próbować. Więcej dowiecie się z materiałów filmowych. Pozdrawiam ciepło !

2 komentarze:

  1. Hmm wczoraj obejrzałem ten film. Rzeczywiście jest mocny. Może być taki drogowskazem dla Polski w obecnym czasie, dla polityków i rządzących. Szkoda, że TVP nie chce wyświetlić i do za darmochę bo autor nic nie chce za udostępnienie. Jedynie zmieciona z multipleksu TV Trwam wyświetliła ten film. Polecam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i... o ile samą treść uważam za godną przekazu to niestety rozczarowała mnie forma w jakiej Pan Dominik Tarczyński nam tę treść przekazał:( Niestety dokument nie porywa za serce, czego przyznam szczerze , oczekiwałam. Mówi o rzeczach b.ważnych, ale sposób wypowiedzi występujących w nim osób nie sprawia, że chce się ich słuchać. Przykro mi, ale tak czuję. Oczywiście nie żałuję, że film kupiłam i zobaczyłam, ani tego że "w ciemno" poleciłam go innym. Forma przekazu może nie do końca była trafna ( stąd jak myślę, nie zdecydowano się na emisję nawet w TV Religia ) ale przesłanie jak najbardziej istotne i to dla mnie osobiście jest najważniejsze. Największe wrażenie wywarły na mnie wypowiedzi samego Prezydenta Republiki Kolumbii i to właśnie w jego słowach odnalazłam przesłanie dla siebie:)

    OdpowiedzUsuń