poniedziałek, 27 lutego 2012

Wysłuchałam i dzielę się tym z Wami bo uważam, że powinnam...

W swoim życiu staram skupiać się na pozytywach, poświęcając swą uwagę przede wszystkim temu co niesie dobro. Zauważanie dobra, dzielenie się nim - stanowi ważną część mojego życia. Co jakiś czas jednak, niczym grom z jasnego nieba, spadają nam mnie "rzeczy" trudne, ale w moim odczuciu, właśnie w imię dobra konieczne do poznania. Jestem przekonana, że po zapoznaniu się z poniższym świadectwem, zrozumiecie dlaczego ...
Świadectwo składa się z 11 części i jest dość długie,
warto je jednak wysłuchać w całości..............................................

3 komentarze:

 1. Leszek Dokowicz, niesamowity człowiek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko!

   Posiadasz wręcz dziennikarską "smykałkę" do wyszukiwania wiarygodnych materiałów na bardzo aktualne tematy dotyczące zarówno ducha jak i ciała. Dziękuję za ciekawą lekturę.

   Pozdrawiam,
   Alicja

   Usuń
 2. Pani Alu,
  Dziękuję za ciepłe słowa. Choć czasem rzeczywiście udaje mi się znaleźć coś ciekawego, to jednak w tym i kilku innych przypadkach, nie jest to moja zasługa. Jest bowiem ktoś, kto dbając o stan mojego ducha , co jakiś czas podsuwa mi różne materiały traktujące o ważnych ludzkich sprawach. Już niebawem zamieszczę kolejne, równie interesujące i ważne świadectwo, podesłane przez tę osobę. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za komentarz.

  OdpowiedzUsuń