poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Gdy wartością jest rodzina...


Są wśród osób publicznych ludzie, których cenię szczególnie. To ludzie, którzy nie pogubili się w dzisiejszym, trudnym świecie. Ludzie, którzy mają odwagę otwarcie przyznac się do swoich poglądów, choć w oczach większości mogą one uchodzić za mało popularne, a nawet przestarzałe. To ludzie, którzy nie próbują za wszelką cenę przypodobać się innym. Są po prostu sobą. Przede wszystkim jednak są osobami z wyraźnie ukształtowanym kręgosłupem moralnym. Ludźmi, którzy nie tylko opierają swoje życie na ważnych wartościach, ale swoją postawą próbują te wartości przekazać innym. Cieszę się, że w świecie showbiznesu i mediów, tacy ludzie jeszcze istnieją. Ponieważ zaniedbałam nieco tę kategorię,w najbliższym czasie przedstawię kilka kolejnych osób, o których warto dowiedzieć się więcej. Dziś postać wyjątkowego dziennikarza - Bogdana Rymanowskiego.

Kliknij i obejrzyj wywiad.


.........................

źródło fot.: www.religia.tv

2 komentarze:

 1. Oby jak najwięcej takich ludzi, dających dobry przykład! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Tobą Kłosu:) Ludzie potrzebują pozytywnych wzorców. Niestety nie zawsze mamy ich w swoim najbliższym otoczeniu. Dlatego warto dostrzegać i pokazywać te wśród osób powszechnie znanych. Tym bardziej, że w świecie mediów i tzw. showbiznesu tak naprawdę nie ma ich zbyt wielu. Oczywiście wzorcem nr 1 zawsze będzie (przynajmniej dla mnie) Jezus.
  Nie powinniśmy także zapominać o sobie. W końcu każdy prawdziwy chrześcijanin powinien być Jego naśladowcą i świadczyć o Bogu przede wszystkim swoim życiem :)

  Dziękuję, że zabrałaś głos Kłosu:)
  Pozdrawiam Cię ciepło.

  OdpowiedzUsuń